Springboard projekta rokasgrāmata jaunuzņēmumiem

Centrālās Baltijas jūras reģiona programmas projekta «Springboard» ietvaros ir izstrādāta Rokasgrāmata jaunuzņēmumiem jeb STARTUP MANUAL (Guide to start and launch your startup business in Tallinn, Riga and Turku). 

LTP un RTU sniegums projektā «Springboard»

Trīs aktīvi Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes pirmā kursa jaunieši – Rihards Rieka, Filips Babris un Ervīns Gailums Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas projekta «Springboard» trešajā akseleratora programmā ir saņēmuši 2.vietu no Latvijas, Igaunijas un Somijas universitāšu 28 komandām, un balvu – braucienu uz «SHIFT» – biznesa festivālu, 31.maijā, Turku, Somijā. Projekta […]

Latvijas komandas piedalās «Central Baltic Startup Springboard» 3. akseleratora kick-of pasākumā Tallinā

16. un 17. martā Tallinas Zinātnes parkā «Tehnopol» norisinājās projekta «Springboard» 3. akseleratora uzsākšanas (kick-of) pasākums, kurā studentu grupas no Latvijas, Igaunijas un Somijas prezentēja savas biznesa idejas tādās nozarēs kā informācija un komunikācija (iCT), medicīnas tehnoloģijas (Healthech), biotehnoloģijas (Biotech) un zaļās tehnoloģijas (Cleantech). Latviju pārstāvēja 9 studentu komandas.

Iespēja pieteikties «Central Baltic Startup Springboard» 3. akseleratora programmai

Komandas aicinātas līdz 6. februārim pieteikties biznesa un tehnoloģiju akseleratora programmai «Central Baltic Startup Springboard», kurā desmit nedēļu laikā būs iespēja iegūt unikālas biznesa un tehniskās zināšanas savas idejas attīstīšanai un prototipa izstrādei.

Iespēja pieteikties «Central Baltic Startup Springboard» 2. akseleratora programmai

Vai vēlies radīt ko jaunu? Kļūt par inženieri un būt arī uzņēmējs? Piesakies «Central Baltic Startup Springboard» akseleratora programmai un 10 nedēļu laikā Tev un Tavai komandai būs iespēja iegūt biznesa un tehniskās zināšanas savas idejas attīstīšanai un prototipa izstrādei. Šo programmu varēsi apvienot gan ar mācībām, gan darbu!

Noslēgusies Interreg Central Baltic Startup Springboard pirmā akseleratora programma

Noslēgusies Interreg Central Baltic Startup «SPRINGBOARD» pirmā akseleratora programma, kura tika īstenota 10 nedēļu garumā.Tajā piedalījās arī 5 komandas no Latvijas: «Star Blanket», «3A Electronics», «Solar Dot», «Gym Technologies», «Cozy Cell».

Zaļo tehnoloģiju inkubators jaunā uzsaukumā aicina pieteikt biznesa idejas

No 2016. gada 16. jūnija līdz 4. jūlijam (ieskaitot) var pieteikties Zaļo tehnoloģiju inkubatora (ZTI) Pirmsinkubācijas atbalsta fondam. Pieteikšanās – aizpildot ZTI mājas lapā anketu.

Iespēja pieteikties «Central Baltic Startup Springboard» 1. akseleratora programmai

Komandas līdz 2. februārim aicinātas pieteikties «Central Baltic Startup Springboard» 1. akseleratora programmai. Programma piedāvā desmit nedēļu laikā iegūt unikālas biznesa un tehniskās zināšanas savas idejas attīstīšanai un prototipa izstrādei. Tā ir lieliska iespēja dzirdēt ekspertu lekcijas, veikt praktiskos uzdevumus un saņemt mentoru atbalstu.